Дизайн проект інтер’єру для кафе Бургер Хаус

Дизайн проект інтер’єру для кафе “Бургер Хауз”

Дизайн цього закладу створено для наших закордонних гостей і носить назву «Бургер хауз». Це місце з смачним швидко приготованим фаст фудом. Сюди будуть приходити люди, які хочуть швидко і смачно поїсти, тому все тут продумано так, що б цей процес їм був цікавий.

Оскільки, потік людей тут дуже великий і довго вони тут не засиджуються, то меблі тут несе більше практичну функцію ніж комфортну. Само по собі приміщення досить маленьке – 50 кв.м, але столи розташовані досить функціонально і логічно, для прийому великої кількості відвідувачів. Так як це приміщення сучасного характеру, тут ми розмістили цікаві зображення з коміксів 80-х років, які надали йому дуже цікавий і барвистий вид, є на що подивитися під час прийому їжі.

Кафе оформлено в 2х стилях – лофт і сучасний, тому тут найзвичніша для лофт обробка – цегла, дерево і металеві кострукції. Декоративні перегородки зі справжньою травою освіжають простір, розбавляє колірну палітру і функціонально відокремлює зони, що дозволяє доставити більшу кількість столів.

Замовити схожий проект: