Про нас
    /
  • Про нас

Олена Вербило: “Дизайн інтер’єру – мій стиль життя”

Елена Вербило
О студии- пример комнаты
О студии - пример ванной
О студии - пример спальной

Якщо щось призначене долею воно обов’язково збудеться. Молодий дизайнер поділилася секретами своєї професії. І дала деякі поради, як полегшити тягар ремонту у своєму будинку.

Коли Ви вирішили стати дизайнером? І чому виникла така ідея?

Цей напрямок, талант що Бог дав.

Батьки побачивши з дитинства мій талант малювати, стали розвивати в мені цю здатність, я відвідувала художню школу, брала участь у всіляких художніх конкурсах неодноразово займаючи перші місця.

Потім навчалась на художника мініатюрного живопису. Саме тоді у мене з’явилася мрія стати дизайнером інтер’єру. І через рік після закінчення середньої освіти моя мрія нарешті стала реальністю. Я поступила відразу на 2-й курс на цю спеціальність.

Як з’явилася ідея відкрити студію дизайну EDS?

Самореалізація стала фундаментом для для відкриття студії. Студія відкриває нові можливості.

Я заснувала EDS в червні 2016 року хоч до цього займалася (практикувалася) дизайном інтер’єрів поодинці досить довго.

За цей час я вивчила всі необхідні програми і навіть більше … Я бачу перспективу – можливість брати участь в дизайнерських конкурсах, осваіваівая керівну посаду, тим самим постійно розвиватися і рости над собою. Важливо залишити що те після себе, зародити що то нове, надихати інших, адже сама я з небагатої сім’ї. Хочеться маючи великий досвід за плечима ділиться ним, допомагаючи клієнтам в їх квартирних питаннях.

В яких конкурсах ви вже брали участь?

Житомирський конкурс на реконструкцію кінотеатру «Жовтень» де студія зайняла 1-е місце в онлайн голосуванні, а так же конкурс «Народного бренду». Через кілька місяців після відкриття EDS, нам вдалося зайняти 2 місце в «Народному бренд», а через рік утримати за собою цю позицію. Думаю що для початку це дуже непоганий результат, адже завжди добре, коли є куди прагне!

ЄДС займаються тільки дизайном інтер’єрів або є якісь – то інші проекти у компанії?

Студія займається дизайном інтер’єру «під ключ».

Крім самих зображень (візуалізації) в проект входять ще креслення, без яких, дуже важко реалізувати проект. Це і є «проект».

Але основну роль несе – супровід проекту, складання проектної документації, підрахунку кошторису і всі юридичні домовленості – розбиваючи це все на етапи, ми формуємо лаконічну ланцюжок з покрокової інструкції. Все стає легко, ясно і зрозуміло.

Завдання студії – допомога в ремонті! Навіть підбір такої дрібниці як вимикач грає дуже важливу роль в дизайні, не рахуючи того що взагалі приховано від очей.

Яку пораду Ви хотіли б дати людям, які починають ремонт?

Якщо чесно я до сих пір не можу зрозуміти, як люди роблять ремонт без проекту? На даний момент, мені здається це просто неможливим. На повний проект доводиться необмежену кількість зразків, чеків, накладних і паперів.

І єдина порада який я можу дати новачкам в цій нелегкій занятті – це замовляти дизайн проект, ви його компенсуєте сбережоннимі нервами і обмеженням будь-яких переробок і економією бюджету. Ваше завдання, тільки знайти правильного дизайнера, який не тільки вміє красиво намалювати картинку, яка Вам сподобається. А найголовніше, реалізувати її, вивчаючи кожен сантиметр вашого житла і знаючи всі його нюанси.

Які найсмішніші або божевільні прохання Ви можете згадати?

Якщо чесно, не можу нічого такого не приходить в голову. Швидше за все через те, що я до всіх прохань ставлюся лояльно. Вважаю своїм обов’язком допомогти людям з цим питанням виходячи з власного багаторічного досвіду (практики). Адже. Є творчі люди а є люди у яких немає часу цікавитися сучасними тенденціями в світі інтер’єру

Для мене немає смішних або неймовірних побажань. Всі побажання допрацьовуємо разом з клієнтом, намагаючись знайти точку дотику, завжди намагаємося зійтися на якомусь одному рішенні. Складання технічного завдання, головний помічник у цьому.

Я радію, що все більше і більше людей приходять до того, що дизайн проект – невід’ємна частина ремонту. Я щаслива коли я можу їм з цим допомогти. Адже все що зроблено з любов’ю – то вічно!

Відгуки