ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ

Вартість дизайну інтер’єру від 600 грн / м2.

Етапи роботи та що входить:

1. Етап робіт:

обміри;
Фото фіксація;
анкетування;

2. Етап робіт:
Обмірний план;
перепланування;
План демонтажу стін;
План монтажу стін;
План з розташуванням меблів,
План з розташуванням меблів та розмірами;

3. Етап робіт:
План стелі;
План підлогового покриття;
План електричних приладів;
План прив’язки освітлення до вимикачів;
План розташування розеток;
План сантехніки;
Візуалізація приміщень (5-10 фото на кожне)
Відомість матеріалів і обладнання;

Замовити розрахунок вартості дизайну інтер’єру:

Створення проекту дизайну інтер’єру від студії EDS

 

Плануючи ремонт, нас часто надихають ефектні фото в мережі, на них інтер’єр виглядає сучасно, красиво і, на перший погляд, просто. Сучасний дизайн інтер’єру – це складніше, ніж здається. Тільки дизайнери інтер’єрів можуть створити проект, за яким буде нескладно і доступно здійснювати ремонт.

Проект дизайну інтер’єру – перший крок до відмінного результату

Проект дизайну інтер’єру, це, в першу чергу, авторський дизайнерський підхід до кожного окремого приміщення. Дизайн інтер’єру – це поєднання прагматичного підходу, точних розрахунків і справжнього мистецтва. Досвідчений дизайнер інтер’єру здатний спланувати Ваше простір максимально вигідно і комфортно, без шкоди стилістичної привабливості. Кожен окремий проект – це неповторний, унікальний дизайн, який розкриє Ваше «я».
Проект дизайну інтер’єру – це копітка і комплексна робота, де продумується кожна деталь інтер’єру, так що тут краще довіритися професіоналам в області. Будь-який ремонт, як і будь-яка важлива справа, починається зі складання плану, в якому прописуються всі технічні завдання. Продумувати дизайн завчасно обов’язково потрібно, адже це суттєво полегшує його поетапну реалізацію, і замовник знає якого кінцевого результат варто очікувати. До того ж, будь то квартира, будинок, офіс або кафе, проект дизайну може мати різну ступінь опрацювання. Тобто, проект – це не строго регламентований до найдрібніших деталей план, він, безумовно, може коригуватися по ходу реалізації.
Створити оригінальну концепцію дизайну її покрокову реалізацію – основне завдання дизайнера. Виходячи з функціональних особливостей Вашого приміщення, дизайнер знаходить оптимальні стилістичні та технічні рішення, враховуючи і недоліки самого приміщення. Досвідчений дизайнер здатний працювати з приміщенням будь-яких габаритів і призначення, перетворюючи недоліки приміщення в достоїнства. Самостійно виконати роботи по створенню проекту дизайну приміщення завдання практично нездійсненне, адже, крім гарного смаку, інженерні, будівельні знання, а також пізнання в області конструювання.

Дизайн приміщень від студії EDS

Наша студія реалізує проекти будь-якої складності і в рамках будь-якого простору: житлове приміщення (будинок або квартира), ресторани, кафе, бари, офіси і навіть клініки. На початковому етапі дизайнер, виходячи і ваших уподобань, і побажань, планує приміщення: розташування стін або перегородок, меблів. Актуальний підбір стилю, прийнятного для Вашого приміщення – завдання дизайнера. Ми беремо на себе підготовку креслень, схем, візуалізація на основі яких буде виконуватися ремонт. При цьому, ми створюємо цілком реалізовану концепцію, будь то найпростіший або елітний дизайн інтер’єру. Ми створюємо всі: від базової концепції дизайну до продумування всіх найдрібніших деталей. Також, ми займаємося підбором матеріалів і технологій, і навіть предметів інтер’єру.
Дизайнер інтер’єрів студії EDS швидко і вигідно створить дизайн проект Вашого приміщення з нуля. З нами Ви отримаєте функціональний та сучасний проект дизайн інтер’єру. Замовити повноцінний проект дизайну інтер’єру в студії EDS можливо прямо зараз.