ДИЗАЙН ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Дизайн інтер’єру заміського будинку в Житомирі

 

Заміський будинок в усі часи символізував якусь душевність і теплоту. Частинка домашнього затишку на тлі природного ландшафту, що може бути прекрасніше? Атмосфера чогось сокровенного таїться в стінах цього сімейного гнізда. Як же не витратити її з плином часу, підтримувати в заміському будинку тепло домашнього вогнища? Дизайн заміського будинку повинен підкреслити відчуженість від міської суєти і стати справжнім притулком для Вас і Ваших близьких після важких буднів.

Дизайн проект інтер’єру заміського будинку

Дизайн проект заміського будинку включає в себе етап вибору планування (серед ряду варіантів), підготовки креслень, візуалізації інтер’єру, підбору матеріалів, меблів, елементів декору і, нарешті, втілення дизайну в життя. Дизайн проект заміського будинку варто спланувати таким чином, щоб інтер’єр ще довго залишався актуальним і подобався мешканцям. Зручність готового житла – це чи не найважливіший момент, адже в заміський будинок Ви вирушаєте розслабитися і відпочити, і напевно не побажаєте витрачати час на виправлення недоліків. Наступний компонент – це функціональність. Не перетворюйте свій будинок в комору непотрібного мотлоху, нехай тут варто тільки сама потрібна меблі.
Не забувайте, що в проект «заміський будинок» входить не тільки внутрішня частина будинку, але і його фасад, дизайн додаткових будівель, а також зовнішній вигляд Вашої ділянки. Комплексний дизайнерський підхід дозволить створити цілісну композицію Вашого житла. Доповнити домашню атмосферу приватного будинку, будь то за містом чи ні, можна більярдної, окремим приміщенням для лазні, басейном, ігровою кімнатою або майданчиком.

Сучасний дизайн інтер’єру заміського будинку

Вибір стилю інтер’єру багато в чому залежить від розташування будинку, ступеня його освітленості і архітектури. До уваги, також, береться і спосіб життя господарів будинку, їх кількість, смаки, звички, традиції. Комфортні умови житла для кожного члена сім’я і зручність прийому гостей – основні пріоритети дизайнера. Робота дизайнера полягає в створенні базового стилю з урахуванням всіх факторів. Загальна ідея, що об’єднує всі приміщення будинку, може бути присутнім в кольоровій гамі, стилістиці або елементах декору. Це створює відчуття цілісного характеру будинку.
Класичні інтер’єри заміських будинків виконані в світлих тонах стін (шпалери, плитка, фарбування), сюди можна підібрати темну, але не яскраву меблі. У класичний інтер’єр підбирайте натуральні матеріали обробки і меблів: дерево, скло, камінь. Більш того, зробіть акцент на природності інтер’єру. Класика з відтінком лакшери дозволить створити унікальний дизайн класу люкс: бароко, ренесанс, готика. Ці стилі вимагають чималих витрат, але можна порівняти з палацовими приміщеннями: масивні меблі, шикарні люстри, багаті тканини. Хочете додати трохи свіжості і сучасної невимушеності – вибирайте скандинавський стиль з його соковитими колірними акцентами і натуральними матеріалами. Сучасний стиль не такий категоричний з колірною гамою і матеріалами: сміливо використовуйте контрасти, пластик, синтетику, строгі лінії.
Традиційність або сучасність, що обираєте Ви? Дизайн і інтер’єр будинку в традиційному стилі заміського будинку виглядає дуже затишно і тепло. Привнести в такий інтер’єр індивідуальності не завадить: старовинні і сучасні сімейні фотографії, домашнє начиння, що передається з покоління в покоління, вантажні порцелянові статуетки, колоритна кераміка. Камін – серце будь-якого приватного будинку, без нього важко уявити сімейний вечір. Старовинні і сучасні, штучний вогонь або живі язики полум’я – камін символ домашнього вогнища і благополуччя. Інтер’єр заміського будинку – це велика кількість м’яких меблів, великий обідній стіл, тут приємно відпочивати і приймати гостей. Дизайн інтер’єру приватного будинку – це область, де можна втілювати будь-які ідеї та мрії.

Вдалий дизайн інтер’єру будинку від студії EDS

Безліч тонкощів планування та дизайну знаходяться в компетенції дизайнера. Звертайтеся до наших фахівців за досвідченим думкою і сл

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

интерьер кухни студии
дизайн гостиная камин круглый столик