Дизайн вітальні студії

Дизайн інтер’єру вітальні студії в будинку чи квартирі

Вітальня кімната є особою вашого будинку або квартири. Вдалий дизайн вітальні в квартирі – запорука комфорту, гарного настрою мешканців та гостей. Тут збираються затишними вечорами всі члени сім’ї або приємно проводять час в компанії друзів. Дуже важливо, щоб вітальня була тим місцем, де приємно і комфортно перебувати. Ще однією особливістю вітальні може стати її гармонійний перехід в зону кухні. Поєднання кухні і вітальні дає можливість розкрити весь дизайнерський потенціал обох зон і наповнити повітрям і світлом Вашу квартиру.

Дизайн інтер’єру вітальні

Як правило, в вітальні розташований зручний диван, журнальний столик і телевізор – це програма мінімум більшості віталень кімнат. По можливості, не перевантажуйте цю кімнату зайвими меблями, при цьому віддавайте перевагу самою функціональною. Який дизайн вітальні краще вибрати? В першу чергу, визначитеся з напрямом: класичне або сучасне. Класичного стилю характерні витончені елегантні форми. Світла, приглушена гама кольорів, багато світла – візуально розширять кімнату. Масивні меблі, великі шикарні люстри, важкий текстиль, ліпнина на стелі, різьбленими дерев’яними меблями – все це класика в чистому вигляді. Тут Ви можете додати відтінків класицизму ренесансу, готики чи рококо. Неокласичний стиль, в цьому плані, залишає за собою ті ж колірні рішення, але виглядає більш спрощеним і практичним. Сучасним стилям характерні яскраві акценти і лаконічні форми. Хай-тек або мінімалізм відмінно вписуються в будь-яку функціональну зону квартири. Монохромна палітра з яскравою ноткою виграшно виглядає на тлі вишуканої строгості оздоблення.

Дизайн інтер’єру вітальні студії

Студійний інтер’єр з кожним роком набирає все більшої популярності. Справа навіть не в можливості розширити простір за рахунок знесення деяких перегородок, а в можливості комфортно і не ізольовано відчувати себе в квартирі. Найчастіше, найпопулярнішим рішенням перепланування є ліквідація перегородки між кухнею і вітальнею. У такому просторі приємніше готувати, перебуваючи одночасно в колі сім’ї, істотно спрощується сервіровка столу. Також звільняється більше місця для великого обіднього столу. З дизайнерської точки зору, гармонія кухонного та вітальні зони досягається шляхом єдиного стильового рішення і сумісної колірної гами. Візуально розділити дві функціональні зони можна обіднім столом, барною стійкою, диваном або колірними перепадами. Дизайн кухні студії суміщеної з вітальнею по стилістиці можуть і відрізнятися, адже зона готування повинна бути максимум практичною і менш декоративною. У будь-якому випадку, інтер’єр кухні вітальні повинен вигідно вписуватися в гостинний інтер’єр, бути гармонійною частиною першого.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

Кухня студия зона отдыха
гостиная дизайнерская с кофейным столиком