ДИЗАЙН РЕСТОРАНУ

Дизайн проект інтер’єру ресторану

Якщо Ви мрієте відкрити свій ресторан або оновити інтер’єр вже наявного закладу, то унікальний дизайн ресторану Вам просто необхідний. Авторська ідея дизайну, що об’єднує єдиною концепцією весь ресторан, повинна бути оригінальною і привабливою. В ресторан приходять не тільки скуштувати фірмову страву, а й зробити це в атмосфері затишку і комфорту. Створіть для Ваших відвідувачів умови для відмінного вечора. Дизайн інтер’єру ресторану здатний завойовувати серця.

Дизайн проект ресторану замовити в Житомирі

Залучити відвідувачів може не тільки шедевральна кухня, але і продуманий інтер’єр ресторану. В умовах жорсткої конкуренції гастрономічних закладів просто необхідно виділитися з натовпу. Крім актуальною стилістики, подбайте про комфорт своїх відвідувачів. Зручні меблі, виправдане декорування (декоративні елементи не повинні створювати труднощів в процесі збирання), якісне освітлення – моменти, які потрібно врахувати. Економічне і зручне розподіл простору і логічна розстановка меблів – Ваші відвідувачі і персонал не повинні обмацати дискомфорт, пересуваючись по залу. Професіонали нашої студії допоможуть спланувати першокласний ресторан.

Дизайн ресторанів – вибір стилю

Успіх і популярність ресторану можна завоювати і оригінальною ідеєю. Спеціалізація ресторану, його кухня грає чи не вирішальну роль при виборі стилю. Наприклад, ресторан італійської або французької кухні можна оформити в класичному стилі з відтінком барокко або ренесансу. Добротні дерев’яні меблі, розписна стеля, масивні люстри, благородні м’які кольори і ресторан класу люкс готовий. Хочете привнести трохи весняної легкості і квіткової свіжості, прованський стиль відмінно впишеться в ресторан французької кухні. Етнічний дизайн або елементи декору певної культури популярні в ресторанах спеціалізованої національної кухні. Додати національного колориту не завадить і в ресторанах азіатської кухні. Мінімалістичний східний декор в японському стилі виглядає світло і акуратно. Китайський ресторан прийнято оформляти у відповідному стилі. Глибокі відтінки червоного, традиційні орнаменти, багато натурального дерева наповнюють простір енергією сходу. Романтики і функціональності додасть інтер’єру Вашого закладу стиль кантрі. Якщо Ваш ресторан спеціалізується на домашній кухні, то сільський стиль тут цілком доречний. Натуральний текстиль, затишні теплі кольори, тематика природи (квіти на столах, рослинні візерунки на серветках) характерні цьому стилю. Сучасна експериментальна кухня також вимагає особливого підходу в інтер’єрі. Оформлення ресторану в стилі хай-тек або мінімалізм своєї монохромного кольоровою гамою, яскравими акцентами і незвичайними поєднаннями ідеально доповнять оригінальні страви кухні.

Інтер’єри ресторанів від студії EDS

Поєднання прагматичного, креативного і функціонального підходів – кредо наших дизайнерів. Створення індивідуального і неповторного стилю Вашого ресторану вкрай важливо для фахівців нашої студії. Звертайтеся до нас зі своїми оригінальними ідеями дизайну, і ми разом втілимо в життя вашу мрію.

интерьер барной стойки
мягкий уголок паба\бара