ДИЗАЙН ПАБУ/БАРУ

Дизайн проект інтер’єру пабу чи бару

 

Правильний дизайн гастрономічного закладу не менш важливий, ніж їжа і напої. Якісний дизайн – це вдале маркетингове рішення, від якого залежить кількість відвідувачів і, відповідно, прибуток. Дизайн бару, кафе чи ресторану повинен привертати увагу, викликати бажання залишитися на довше і стати постійним відвідувачем.

Інтер’єр пивного бару

Затишок і комфорт пивного закладу – це більше половини його успіху. Загальна концепція, зручні меблі, різні дрібниці дизайну створюють тут настрій. Функціональна і добротні меблі, правильно розподілене простір дозволять відвідувачам відчувати себе комфортно і затриматися ще на кухоль пива.

Проект пивного бару повинен враховувати специфіку питного закладу, його меню, особливості обслуговування і подачі, орієнтуватися на певне коло відвідувачів. Інтер’єр пабу – це, в першу чергу, атмосфера. Тут дуже важливо і перше враження: сумовитий декор або кричущий антураж не повинні відлякувати відвідувачів. Висока барна стійка – це серце закладу, виставка раритетного і якісного алкоголю – показник статусу пабу і тут дизайнеру потрібно бути особливо креативним.

Інтер’єри пивних барів включають в себе не тільки дизайн головної зали, а й прилеглих приміщень, наприклад санітарної зони. Весь дизайн пабу повинен бути в єдиному ключі і гармонії. Тут також важливий дрес-код персоналу, зовнішній вигляд меню, спосіб подачі і т.д. Гармонія питного закладу з акцентом на його відмінностях – шлях до успішного розвитку бізнесу.

Класичний і неординарний дизайн пивних барів

Естетика пабу налаштовує на певний настрій, наше завдання: змусити Вашого клієнта бути в піднесеному настрої і затриматися в пабі довше.

Дизайн маленького пивного бару або величезного пабу повинен мати характер. В рамках різних дизайнерських стилів можна створити унікальний інтер’єр. Якщо Ви звертаєтеся до традиційних концепціям, то паб в британському стилі завжди у виграші. Тут витає атмосфера старовини, домашнього затишку. Ірландським пабах характерні темні тони, а в обробці використовується переважно дерев’яна добротні меблі. Ірландці люблять зелений колір, тому темний благородний зелений або грайлива світла зелень має бути присутня в колірній гамі інтер’єру. Інтер’єр англійського пабу – це приглушене світло і неформальна обстановка, все це доповнюється простим і трохи грубуватим інтер’єром. Дерев’яні меблі, цегляні стіни, необроблені поверхні дерев’яних столів – тут все по-домашньому, для великих і гучних компаній. Невелика сцена для виступу рок колективів – неодмінний атрибут британського пабу. Ще, жителі туманного Альбіону дуже трепетно ​​відносяться до різних милим душі дрібниць і часто прикрашають інтер’єр пабу саме ними: пивні кухлі, прапорці улюблених футбольних команд, значки, фото відвідувачів, вантажні постери та інші раритети. Дизайн пивного бару в британському стилі відмінно доповнити дошкою для дартсу або більярдним столом.

Якщо Ви прихильник всього сучасного і незвичайного, то можна виконати дизайн інтер’єру пабу в одному з сучасних стилів. М’який стиль модерн з плавними переходами кольору, з поєднанням пластика, каменю і дерева додадуть закладу атмосферу якоїсь неробства. Однотонний і холодний хай-тек створять відчуття спокою і послаблять ваших відвідувачів. У металеві та скляні поверхні хай-тека можна привнести скупих яскравих акцентів, які тільки підкреслять лаконічність стилю. Колоритний сільський стиль «одомашнить» Ваш паб, додасть йому нотку родинності і тепла, в інтер’єрі тут актуальна домашнє начиння, старовинний текстиль і мінімум сучасних ненатуральних матеріалів.

Ексклюзивні дизайнерські ідеї від студії EDS

Ми не просто створюємо дизайн, ми створюємо атмосферу Вашого закладу, що б ми не робили, будь то ресторан, кафе або паб. Інтер’єр, створений нашими фахівцями, чіпляє погляд і не залишає байдужими. Паб з найелітнішій випивкою і самої дивовижною кухнею – неповноцінний без правильного антуражу і унікального дизайну. Не будьте, як все, не погоджуйтеся на типовий дизайн, звертайтеся до професіоналів студії EDS, і ми разом створимо заклад мрії.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

интерьер кафе
дизайн паба\бара