ДИЗАЙН ОФІСУ

Дизайн інтер’єру офісів

Робота займає значну частину нашого життя, тому приходячи в офіс хочеться відчувати себе психологічно комфортно і не втрачати бажання професійно зростати. Комфортні умови офісу позитивно позначаються на якості роботи Ваших співробітників. Крім того, офісне приміщення – це обличчя Вашої компанії, від якості якого залежить Ваш особистий статус і статус Вашого бізнесу. Вдалий дизайн інтер’єру офісу підвищує працездатність кожного члена колективу.

Дизайн проект інтер’єру офісу в Житомирі

Дизайн інтер’єру офісних приміщень починається зі створення цілісної концепції приміщення, що включає в себе грамотну просторову організацію і зручне зонування. Продумане розташування робочих місць, кабінету директора, секретаріату, переговорної, різних зон для харчування і відпочинку залежать від особливостей самого приміщення. Логічно і правильно визначити місце розташування, стилістичне оформлення і величину кожної зони – в компетенції дизайнера. Дизайн проект офісу – це поєднання стилю і комфорту.
Планування простору офісу може бути відкритою, закритою або комбінованої. При відкритому плануванні перегородки між робочими зонами всіх членів колективу дуже формальні. Тут немає окремих кабінетів, як і бар’єрів у комунікації. Цей тип планування відмінно підійде для згуртованої команди, де всі отелення взаємопов’язані, і постійно контактують. В офісах закритого типу простір поділений на кабінети для окремих груп співробітників (отелення) або індивідуальні кабінети. У такому типі офісу важлива зосередженість співробітників на своїй частині роботи. Окремі кабінети дозволяють поринути в роботу і частково ізолюватися. Оформлення інтер’єру офісу такого типу дозволяє мати чітку організацію простору. Планування комбінованого офісу включає в себе елементи закритого і відкритого офісу: тут існують як окремі кабінети, так і приміщення для колективного користування.
Крім того, не забудьте подбати про безпеку своїх співробітників. Продумана система безпеки передбачає наявність комплексних технічних і організаційних заходів. Система охорони, пожежогасіння, надійна система оповіщення, інформаційна безпека. Всі ці аспекти продумає тільки досвідчений дизайнер.

Дизайн офісних приміщень

Інтер’єр офісу не повинен викликати напруги в розстановці меблів, колірної гамі, освітленні і т.д. Дизайн офісу краще оформити в світлих тонах (холодних або теплих). Нейтральну і м’яку колірну палітру можна розбавити яскравими акцентами, створивши атмосферу невимушеності. Правильно збалансоване висвітлення також сприятливо позначається на співробітниках. Занадто яскраве освітлення викликає швидку втому, а тьмяне неправильно спрямоване – шкодить зору. Для кожної окремої зони офісу потрібно підбирати різне освітлення, якщо це робоча зона, то світло можна зробити і яскравіше, якщо ми маємо справу з зоною відпочинку, то вимкніть світло. Тут використовується підсвічування різного типу: точкова, прихована, настільні лампи, торшери, підвісні світильники і т.д.
Вибір стилю безпосередньо залежить від специфіки роботи Вашої компанії. Наприклад, респектабельна компанія, що працює в сфері нерухомості буде відмінно працювати в класичному інтер’єрі. Різьблені меблі, натуральне дерево, велюрова м’які меблі, дорогі картини на стінах. Звичайно ж пишність дизайнерських елементів буде в різному ступені проявлятися в секретаріаті і в кабінеті директора, але єдиний стиль тут необхідний. Діловий і теплий стиль лофт відмінно впишеться в невелику офісне приміщення. М’які вигини меблів і приємні колірні переходи стилю модерн налаштують Ваших співробітників на діловий лад. Сучасні інтер’єри офісів в стилі хай-тек – це чіткість ліній, монохромна колірна палітра, активне використання скла і металу. Мінімум декору і меблів дозволять повністю зосередитися на роботі.
Який би стиль Ви не обрали, неодмінно включите в інтер’єр елементи свого корпоративного стилю. Це може бути колірна гамма, логотипи і т.д. Офіс має висловлювати позицію Вашої компанії, мати характер і індивідуальність.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

спальная комната с компютерным столом
Библиотека домашняя дизайн с рабочим пространством