ДИЗАЙН КВАРТИРИ СТУДІЇ
Дизайн вітальні студії
квартира студия двухуровневая студия интерьер
Читати далi
Дизайн кухні студії
интерьер квартиры бг
Читати далi

Дизайн інтер’єру квартири студії в Житомирі

 

Найчастіше, рішення перепланувати квартиру в квартиру-студію приходить в разі потреби. Малогабаритні квартири складно перетворити в придатні для житла і привабливі без знесення окремих перегородок. Сучасні підходи до дизайну інтер’єру, функціональні меблі, технологічні тенденції ремонту і, нарешті, кілька дизайнерських хитрощів здатні створити унікальне житлове простору в рамках невеликої квадратури квартири.

Дизайн проект квартири студії

Дизайн маленьких квартир студій починається з перепланування. Найчастіше, квартира студія спочатку є однокімнатної, тому, як правило, кімната з’єднується з кухнею та вітальні. Якщо ж мова йде про квартиру з двох і більше кімнат, то тут можливі й інші комбінації, все залежить від Ваших особистих переваг. Якщо стіни не несуть, можна об’єднати вітальню з кухнею. При цьому, залишити недоторканою спальню, а в просторі між кухонною зоною і вітальні звільниться досить місця для обіднього столу або барної стійки. Також можна об’єднати між собою кімнати, в такому випадку, у Вас з’явиться маса місця для свіжих дизайнерських ідей. Всі ці варіанти залежать від Ваших смаків, звичок, кількості мешканців і базової планування квартири.

Простір квартири-студії необхідно розділити на функціональні зони. Тут відсутні стіни, але хаотично розставляти меблі в площі, що звільнилася також не варто. Інтер’єри квартир студій підкоряються просторовим і функціональним законам. Зони сну, відпочинку, харчування і готування повинні бути візуально розділені предметами меблів (різні ширми, перегородки, стелажі та інші меблі) або колірними контрастами. Інтер’єр маленької квартири студії не повинен бути перевантажений меблями і аксесуарами. Незважаючи на те, що звільнилося більше місця, його не варто витрачати даремно. Вибирайте виключно функціональну меблі (вбудований в стіну шафа, диван-гардероб, розсувні дверцята, інша модульні меблі). Інші хитрості по візуальному розширенню простору – це дзеркала, правильно виставлене світло, що не завішані шторами вікна, світла колірна гамма.

Стильна і сучасна квартира студія

Дизайн інтер’єру квартири студії невеликий квадратури не варто виконувати в відкрито класичних стилях. Габаритна класична меблі стилю ренесанс або готики, багато дрібних деталей в інтер’єрі стилю рококо додатково обтяжують і звужують простір. Дизайн маленької квартири студії в неокласичному стилі більш прийнятний. Тут витає та ж атмосфера затишку і світла, але все набагато менш помпезно. З іншого боку, якщо Ви навмисно розширили простір, щоб відтворити весь шик і багатство класики, сміливо оформляйте квартиру у вишуканій класичній стилістиці. Ще одним практичним рішенням для квартири студії, особливо якщо вона не велика, може бути мінімалізм. Лаконічні кольору і тільки найнеобхідніша функціональні меблі додадуть квартирі світла і простору. У стилі мінімалізм поставте акцент на колірні контрасти, пограйте з фактурою окремих предметів меблів. Хочете більше яскравих фарб, тоді сучасний поп-арт також прекрасно впишеться в квартиру студію. Атмосфера домашнього затишку втілена в скандинавському стилі. Натуральні матеріали, багато текстилю, спокійна світла колірна гамма скандинавського стилю не залишить Вас байдужим. Крім того, в провідний стиль можна додати етнічного колориту (азіатського, африканського або єгипетського). Кухонна зона в будь-якому з перерахованих стилів зберігає характерні елементи, але в стилістиці буде прагнути до спрощення і практичності.

Дизайн квартири студії зазвичай виконують, дотримуючись єдиної концепції, єдиного стилю. Але не бійтеся експериментувати і комбінувати стилі. Якщо ж Ви хочете грамотно поєднувати різні стилі в межах однієї квартири, неодмінно зверніться до дизайнера, який зробить це професійно.

EDS – сучасний інтер’єр квартири студії
Студія дизайну інтер’єрів EDS надає професійні послуги зі створення унікального авторського дизайну. Ми прагнемо поліпшити Ваше житловий простір, зробити його привабливим для відпочинку і роботи.