Дизайн кухні студії

Дизайн інтер’єру кухні студії

Квартири студії набирають все більшої популярності не тільки серед власників маленьких квартир, а й серед господарів досить великих житлових метрів. Чи не найпопулярнішим рішенням стає ліквідація перегородки між вітальнею і кухнею.

Переваги кухні студії

Розширюючи простір таким чином, можна значно збільшити простір як кухні, так і вітальні. Тут приємно готувати їжу всім разом, вечеряти з сім’єю або запрошувати друзів, адже звільняється досить місця для великого обіднього столу, можна одночасно дивитися телевізор.

Гармонійна кухня студія

Дизайн кухні студії – це, хоча і окрема функціональна зона, але відокремлювати її стилістично від загального простору не варто. Кухонна зона повинна органічно вписуватися в загальний інтер’єр. З іншого боку, це не означає, що зона готування не повинна бути відмінна від вітальні, тут можна використовувати колірні контрасти, видозмінювати стилістику. Також, між кухонною зоною і вітальні можна встановлювати умовні перегородки у вигляді предметів меблів (диван, обідній стіл, барна стійка) або змінювати рівень стелі або підлоги. Незважаючи на те, що в результаті поєднання функціональних зон, вивільнилися достатню кількість вільного місця, не варто захаращувати його надмірно габаритної меблями. Використовуйте на кухні функціональну модульну систему і вбудовану техніку, а кухонний гарнітур розташовуйте вертикально. Інтер’єр, таким чином, буде виглядати акуратно і гармонійно. Використовуйте точкове освітлення в кухонній зоні, а загальне світло повинен бути спокійним і ненав’язливим.

Інтер’єр кухні студії не варто робити занадто строкатим і зухвалим. Світла палітра теплих або холодних відтінків з 1-2 контрастними акцентами на стільцях фіранках або кухонних приладдя буде доречна. Класичний або сучасний дизайн інтер’єру кухні студії не повинен бути перевантажений масивної і помпезною меблями, великими світильниками або важким текстилем. Якщо Ви обрали класичний стиль, то краще спростити його до неокласики, вона виглядає елегантно і функціонально. Краще використовувати сучасні лаконічні стилі для зони кухні: мінімалізм, хай-тек, скандинавський або модерн. В цілому, вони дуже практичні, але мають свої оригінальні стилістичні особливості.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

квартира студия двухуровневая студия интерьер
Дизайн интерьера кухни маленькой кв