ДИЗАЙН КОТЕДЖУ

Дизайн проект інтер’єру котеджу

Грамотний дизайн проект котеджу – це продуманий план його фасаду, ділянки, і, звичайно, інтер’єру. Дизайн котеджу (всередині) включає оптимальну і зручну для Вас планування, підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, всіх елементів дизайну в єдиній стилістиці. Затишний камін, мальовничий вид з вікна, великий обідній стіл для дружніх компаній – неодмінні атрибути сучасного котеджу.

Сучасний і функціональний дизайн котеджів

Усередині будь-якого приміщення повинно бути максимально комфортно і затишно. Це стосується будинку або котеджу. Кожному мешканцю повинно бути затишно і добре в цьому приміщенні, тому першорядні вимоги: вдале планування, якісні меблі та безлопатеві матеріали обробки. Дизайн приватного будинку передбачає, що всі його функціональні приміщення, формують цілісну картину сприйняття інтер’єру будинку. З цією метою краще виконувати дизайн інтер’єру в єдиному ключі, в загальній стилістиці.

Авторський дизайн котеджу

Незважаючи на появу сучасних і модних напрямів в дизайні, багатьом, як і раніше, до душі саме класика. Класика з історичним відтінком бароко або рококо привносить в простір якоїсь «музейності»: дорогі меблі, велика кількість ліпнини, старовинні картини, велюрова меблі. Елегантна і практична, розкішна і витончена, класика не втратила свого традиційного шарму із застосуванням прогресивних оздоблювальних матеріалів і сучасних підходів до ремонту. Некласична напрямок зробило такий знайомий нам класично стиль функціональним, ризикованим в плані контрастів і кольору, нетривіальним в поєднаннях.
З іншого боку, прагнення до спрощення і високої функціональності, привели інтер’єр на рівень мінімалізму. Стиль мінімалізм – це грамотно розставлені акценти кольору і форми. Залежно від Ваших переваг, дизайнер облаштує Ваш простір оптимально, що не позбавивши Ваш будинок затишку і необхідного комфорту. Простір, м’які природні тони, світло – ось, що отримає, той, хто вибрав мінімалізм. Інтер’єр в стилі контемпорарі, створює більш затишну і домашню атмосферу в межах мінімальної меблювання. Квітчастий текстиль, орнамент, м’яке світло – всього пара душевних елементів і мінімалістичний набуває характеру і відрізняється родзинкою.
Якщо Вам складно визначитися зі стилем – вибирайте еклектику. Гармонійне поєднання елементів різних стилів – немов симфонія кольору і форми. У еклектичної вітальні присутній меблі і декор різної стилістики та епохи, а світла обробка служить своєрідною палітрою для цього буйства фарб. Колоритна вітальня або кухня в стилі кантрі – виглядає барвисто і виразно. Приглушена колірна гамма стилю модерн відмінно впишеться в дизайн приватного будинку і кожну його житлову зону. Монохромна колірна палітра не напружує погляд і налаштовує на спокійну атмосферу.

Студія EDS – дизайн інтер’єру котеджу

Наше кредо – не просто слідувати сучасним дизайнерським віянням, а й створювати інтер’єр під замовника. Авторський дизайн – це поєднання професіоналізму дизайнера і ініціативи замовника. Ми легко йдемо на контакт і шукаємо оптимальне рішення для Вашого будинку, котеджу або квартири.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

Восточный стиль коттедж
Большая удобная кровать интерьер