ДИЗАЙН КЛІНІКИ

Дизайн проект інтер’єру клініки

Позитивна, спокійна і доброзичлива атмосфера в медичному закладі, на ряду з дотриманням відповідних норм, є найважливішим мотиватором до одужання і бажанням лікуватися. Дизайн проект медичного центру, клініки, стоматологічної клініки або просто кабінету повинен бути функціональним, зручним і візуально привабливим.

Дизайн інтер’єру клініки

Останнім часом дизайнери звертаються до сучасних напрямків та стилів, створюючи дизайн клініки або будь-яких медичних установ. Дизайн медичної клініки в стилі хай-тек, мінімалізм, конструктивізм виглядають світло, акуратно, налаштовує на порядок і чистоту. Мінімальна кількість декору і світлі чисті тони натякають пацієнтові на прозорість процесу лікування, на професіоналізм персоналу. Суворі і лаконічні, ці стилі ідеально зонируют і розподіляють простір, залишають у фокусі тільки найважливіші предмети меблів. Коли мова заходить про вибір матеріалів, то вони повинні бути нетоксичні і пожежобезпечні, що відповідають всім санітарним нормам. Наприклад, дизайн стоматологічної клініки, виконаний в пластиці, легко мити, а в разі пошкодження можна замінити. Правильна вентиляція і система кондиціонування є важливою частиною проекту, оскільки хороший мікроклімат і повітря також сприяють одужанню. Не забудьте продумати освітлення в кожному кабінеті, воно повинно бути якісним і економічним. Багато м’якою зручною меблів для відвідувачів також необхідно, вона не тільки предмет інтер’єру, але і місце очікування прийому або відпочинку пацієнтів.

Дизайн проект стоматології

Вдалий дизайн стоматологічного кабінету – це спосіб відволікти пацієнта від страху і неприємних емоцій від відвідування стоматолога. При проектуванні і дизайні враховуються технічні вимоги кабінету (кількість стоматологічних крісел, медичне обладнання). Ви можете вибрати як спокійну колірну гамму, так і яскраву контрастну. Інтер’єр стоматологічного кабінету в яскравих соковитих тонах не буде виглядати лякаюче і неприємно.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

интерьер клиники
Дизайн интерьера стоматологической клиники