Дизайн кафе

Дизайн інтер’єру кафе в Житомирі

На відміну від ресторану, кафе – це місце де найчастіше відбуваються дружні зустрічі і приємні знайомства. Атмосфера кафе повинна бути комфортна як для невеликої компанії близьких друзів або закоханої парочки, так і для приємного усамітнення. Поки Ваш гість очікує своє замовлення, він неодмінно розгляне всі дрібниці інтер’єру, складе думку про заклад і вирішить: повертатися сюди чи ні. Завдання дизайнера схилити клієнта скласти про Ваш кафе тільки позитивну думку. Вдалий інтер’єр кафе – запорука успіху і процвітання закладу.

Продуманий дизайн проект кафе

Дизайн невеликого кафе, як і значного за площею закладу, повинен відповідати не тільки Вашого персонального бачення, але і відповідати вимогам безпеки, комфорту і функціональності. Інтер’єр для кафе повинен охоплювати всі функціональні зони закладу: робочу зону, коридори, зали і т.д. Зручне планування з правильно розподіленим простором дозволить приступати до безпосередньо дизайну кафе. Дизайн інтер’єру – це не тільки естетичний, але і прагматичний підхід. Наприклад, вибираючи матеріали обробки, віддавайте перевагу якісним, бажано екологічно-чистих натуральних матеріалів. Меблі, яка постійно використовується (м’які меблі, стільці, столи) повинна бути практичною, легко підлягати прибиранню, бути міцною. Дешева меблі швидко втрачає презентабельний зовнішній вигляд, а покупка нової призведе до додаткових витрат. Не економте на комфорті відвідувачів і статус закладу. Що стосується сантехніки в санітарній зоні кафе, то тут також не варто скупитися. Добротна сантехніка прослужить довше.

Стильний дизайн кафе

При виборі стилістики варто враховувати спеціалізацію закладу (кав’ярня, кафе швидкого харчування і т.д.), цільову аудиторію, все особливості Ваших потенційних відвідувачів (вік, соціальний статус). Яке б оформлення кафе ви не обрали, нехай в дизайні присутня якась родзинка, те, що відрізняє кафе від інших типових гастрономічних закладів. Для створення атмосфери закладу, необхідно витримувати єдину концепцію. Якщо Ви обрали чільний стиль, дотримуйтеся його особливостей у всьому. Враховуйте і те, що єдина стилістика кафе повинна поширюватися на всі: оформлення меню, зовнішній вигляд офіціантів, подачу страв. Чи не обійдіть увагою і фасад, адже ще з вулиці кафе має привертати увагу і «заманювати» всередину.

Дизайн інтер’єру кав’ярні в класичному стилі буде випрасувати світло і акуратно. Відтінок романтичності і мрійливості додасть стилістика шебі-шик або прованс. Квіткові мотиви весняного настрою, наповнені ароматом кави, розкриваються на тлі приглушених світлих відтінків, різьблений меблів, мереживних серветок і невеликих ваз з живими квітами. Молодіжний дизайн кав’ярні може бути вельми нетрадиційним. Тематичне кафе, наприклад, в стилі стім-панк, неодмінно призведе до Вас молоду аудиторію. Кафе в стилі хай-тек або кантрі стане оригінальним рішенням для Вашого закладу. Дизайн в стилі лофт краще застосують на великих приміщеннях. Цьому урбаністичному стилю характерні цегляні стіни, великі вікна без штор, різношерста меблі і велика кількість аксесуарів: рекламні плакати, постери, абстрактні картини і все елементи міського пейзажу (дорожні знаки і навіть транспортні засоби). Дизайн дитячого кафе повинен бути максимально незвичайним, адже сучасних дітей важко чимось здивувати. Кафе з піратської або космічною тематикою стане улюбленим місцем дітвори. Дизайн кафе швидкого харчування повинен бути досить лаконічним, не перевантажуйте заклад цього типу зайвими і недоречними деталями. Мінімалізм у фірмових кольорах відмінно підійде для закладу з великим потоком відвідувачів. Зробіть акцент на яскраві контрастні тони. Меблі тут повинна бути зносостійкого і зручною.

EDS – унікальний дизайн інтер’єру кафе і ресторанів

Дизайнери нашої студії розробляють унікальний інтер’єр з урахуванням всіх технічних і просторових характеристик Вашого закладу, починаючи з грамотного планування кафе, закінчуючи підбором окремих дизайнерських елементів. Ми допоможемо вам залучити клієнтів, створити настрій, наповнити кафе атмосферою затишку і виділитися серед подібних закладів.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру по телефону +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

Интерьер зала в пицерии.
Проект интерьера пицерии в Житомире