Дизайн 4х кім. квартири

Дизайн проект трикімнатної квартири

Після важкого робочого дня так приємно повернутися туди, де все радує око і не викликає неприємних емоцій. Квартира – це місце де Ви і всі Ваші рідні і близькі люди відчувають себе комфортно як фізично, так і душевно. За умови, що дизайн Вашої квартири естетичний і функціональний так і відбувається. Як же зробити свою квартиру не просто придатною, а й приємною для відпочинку і роботи. Правильно спланувати приміщення, підібрати функціональну якісні меблі, вибрати сучасні, безпечні матеріали обробки і створити гармонійний дизайн інтер’єру 4 кімнатної квартири – завдання дизайнера.

Дизайн проект 4 х кімнатної квартири

Ремонт чотирикімнатної квартири – це грамотний розподіл простору під функціональні зони. У квартирі таких розмірів, як правило, досить місця для всіх членів сім’ї. Спальня, вітальня – це зазвичай базові кімнати в квартирі, їх присутність само собою зрозумілий факт, а ось про призначення інших кімнат можна і пофантазувати. Якщо у Вашій родині є діти, то наявність дитячої кімнати (або навіть двох) коштує теж залежить в план ремонту. Якщо все ще залишилися сумніви з приводу ще однієї кімнати, то її можна перетворити в кабінет, тренажерний зал, майстерню, кімнату для гостей, домашній кінотеатр або навіть більярд. Якщо Ви бажаєте поекспериментувати з простором і ще більше його розширити, тобто варіант частково перепланувати квартиру. У дизайн 4 кімнатної квартири можна внести родзинку у вигляді поєднання кухонної зони і вітальні. Розділити ці функціональні зони можна барною стійкою, стелажів або великим обіднім столом, тепер місця для нього предостатньо. Також актуально прибрати перегородку між вітальні і передпокою.

Стильний інтер’єр 4 кімнатної квартири

Яким повинен бути інтер’єр 4 х кімнатної квартири? У приміщенні такого масштабу стильові рамки практично відсутні. Фактично, тут буде доречна будь-яка стилістика, все залежить від Ваших переваг і смаку Ваших домочадців. Дизайн квартири (4 х кімнатної) можна не зводити до єдиного стилю, але вдало скомпонувати різні напрямки і вигідно використовувати ті чи інші елементи стилю в окремо взятій кімнаті зможе тільки дизайнер.

Якщо кімнати чималі, а Ви прихильник класичних напрямків, то один з класичних стилів можете вільно реалізовувати. Бароко, романський, класицизм, готика, рококо не терплять скупості в оформленні. Все тільки саме помпезне і дороге: орнаменти, настінний розпис, складні драпірування, меблі з інкрустацією з цінних порід дерева, картини і дзеркала в позолочених рамках. Світлі кремові, бежеві, блакитні, білі тони наповнюють світлом класичний інтер’єр. Інтер’єр 4 кімнатної квартири в одному з сучасних стилів підводить нас до головної філософії сучасного дизайну: простота, функціональність, екологічність. Лофт, конструктивізм, мінімалізм, техно, хай-тек відрізняються приглушеною кольоровою гамою і несподіваними кольоровими акцентами. Строгість ліній, однозначність форм – тут все закликає до порядку. У той же час, тут багато світла і простору. Такі стилі можна застосовувати, якщо кімнати Вашої квартири невеликі, в такому випадку їх потрібно візуально розширити. Наприклад, дизайн 4 х кімнатної квартири в панельному будинку ускладняться незручним плануванням таких квартир і невеликими кімнатами, тому тут доречно використовувати саме лаконічні стилі. Дизайн 4 х кімнатної квартири можна виконати в таких сучасних стилях як кітч або поп-арт. Забудьте про правила поєднання кольорів і відтінків – тут вміло править хаос, але результат просто чудовий. Етнічні напрямки також дуже популярні, вони привносять в квартиру або окрему кімнату атмосферу екзотичного побуту, додають контрастів і соковитих кольорів.

Дизайн інтер’єру чотирикімнатної квартири від студії EDS

Дизайнери нашої судії не просто переносять інтер’єр «з обкладинки» на Ваше житловий простір, а створюють унікальний дизайн з Вашим характером. Зручність, функціональність і естетика кожного елементу інтер’єру поєднується в єдину симфонію Вашої квартири. Створення унікального авторського дизайну – це наша головна задача.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру за телефоном +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

Проект интерьера спальни
Интерьер балкона для нее и для него