Дизайн 2х кім. квартири

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири в Житомирі

Оптимальна, в плані квадратури, двокімнатна квартира – це непоганий старт для реалізації багатьох дизайнерських ідей, адже тут вже є де розмахнутися. З іншого боку, навіть у двокімнатній квартирі необхідно прорахувати всі аспекти планування та дизайну. Тут Вам допоможе продуманий дизайн проект 2 х кімнатної квартири.

Дизайн інтер’єру двокімнатної квартири для сім’ї або одного мешканця

Плануючи дизайн двокімнатних квартир, перше питання, яке задасть Вам дизайнер – скільки людей проживають в квартирі і чи є серед них діти? Якщо є дитина або декілька дітей, то логічно було б обладнати одну з кімнат під дитячу. Якщо ж в квартирі проживає лише пара, то одну з кімнат можна віддати під спальню, другу під вітальню або кабінет. Якщо в квартирі потрібно знайти місце для більшої кількості мешканців, то варто задуматися про часткову або повну перепланування. У разі якщо в квартирі проживає всього одна людина – дизайнер зможе порадити масу цікавих ідей розподілу простору: в одній з кімнат можна обладнати спортзал або майстерню, гардероб або навіть кімнату для гостей. Але все це лише загальні правила і рекомендації, в кожному окремому випадку дизайнер відштовхується від Ваших побажань. Єдине правило, яке залишається максимою: особистий простір для кожного члена сім’ї, нехай навіть саме скромне і мінімальне.

Дизайн 2 х кімнатної квартири – для чого потрібен дизайнер?

Інтер’єр 2 х кімнатної квартири – це тільки частина роботи дизайнера. Грамотний дизайн також продумувати і становить креслення комунікацій, схем освітлення, поводить обміри, готує ескізи предметів дизайну і меблів, плану-проекту квартири (при необхідності плану демонтажу перегородок), візуалізує план і так далі. Всі етапи роботи над проектом узгоджуються з замовником і постійно обговорюються.

Стильний дизайн двокімнатної квартири

Скільки б членів сім’ї не проживав в квартирі, завжди хочеться, щоб інтер’єр двокімнатної квартири виглядав естетично, а головне подобався всім мешканцям. Сучасний дизайн квартир – це синонім комфорту і функціональності. Сучасні оздоблювальні матеріали, функціональні меблі і ще багато дизайнерських хитрощів, які роблять інтер’єр квартири технологічним, гармонійним і безпечним. Серед усього розмаїття форм, кольору, матеріалів дуже легко загубитися і допустити помилки в поєднанні форм, тонів, фактур і матеріалів. Дизайн 2 кімнатної квартири краще довірити компетентного фахівця.
Дизайн проект двокімнатної квартири включає вибір стилю, комфортного і відповідного кожному члену сім’ї адже, наприклад, в дитячій безглуздо буде випрасувати арт-деко. Доречність того чи іншого стилю може пояснити і дизайнер, але зі стилем можна визначитися і самому. До того ж, досвідчений дизайнер завжди зможе вписати сподобався Вам стиль в наявний простір, «підігнати» стиль під Вашу квартиру, скомбінувати кілька стилів або використовувати тільки окремі елементи тієї чи іншої стилістики. Неординарну творчу атмосферу у вітальні або спальні створять лофт, Шеббі-шик, вінтаж, а романтичною парі припаде до душі прованс. Любителям затишку і світла сподобається скандинавський стиль, який відмінно впишеться в усі зони квартири: вітальню, спальню, кухню. Шанувальники лаконічності і благородної простоти можуть оформити квартиру в стилі мінімалізм або хай-тек. Хочете привнести розкоші і шику – вибирайте класичні стилі. Для дитячої кімнати можна вибрати конкретну тематику, виходячи з інтересів і віку дитини. Кухня в класичному стилі або в стилі неокласики виглядає багато, а в стилі хай-тек або контемпорарі – стримано.
Інтер’єр 2 кімнатної квартири можна виконувати і в єдиному стилі, об’єднавши всі кімнати або функціональні зони загальною дизайнерською концепцією, але це не означає, що всі кімнати повинні випрасувати однотипно. З іншого боку, ви можете виходити за межі стилю і враховувати смаки і інтереси всіх членів сім’ї. Вашу другу половинку надихають соковиті східні мотиви – нехай спальня включає елементи індійського стилю. Ваша дитина обожнює японські комікси – нехай дитяча буде в стилі манга. Не бійтеся поєднувати стилі, їх колірну гамму, форми, але краще залучити до цього процесу професійного дизайнера.

Уточнити вартість дизайну інтер’єру за телефоном +38 (093) 977 44 18 або напишіть нам:

дизайн інтерєру 2х кімнатної квартири
дизайн інтерєру двохкімнатної квартири