ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА
    /
  • ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА
ДИЗАЙН КВАРТИР
Читати далi
ДИЗАЙН КВАРТИРИ СТУДІЇ
Читати далi
Дизайн кафе
Проект интерьера пицерии в Житомире
Читати далi
ДИЗАЙН РЕСТОРАНУ
интерьер барной стойки
Читати далi
ДИЗАЙН ОФІСУ
спальная комната с компютерным столом
Читати далi
ДИЗАЙН ПАБУ/БАРУ
Дизайн проект интерьера кафе Бургер Хауз
Читати далi
ДИЗАЙН КОТЕДЖУ
Дизайнерское кресло
Читати далi
ДИЗАЙН ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ
Дизайн двухуровневой квартиры студии гостиная
Читати далi
ДИЗАЙН КЛІНІКИ
Дизайн интерьера стоматологической клиники
Читати далi

Студія дизайну інтер’єрів та декору

 

Коли ми тільки плануємо робити ремонт, ми вже приблизно уявляємо загальну ідею або навіть стиль. Але як зібрати все воєдино? Як втілити свій характер в дизайні квартири? Простір, де Ви проживаєте має стати гармонійним продовженням Вашого «я», відображати Вашу особу. Ремонт і його планування – це складний поетапний процес, тому не варто робити все самостійно.

Інтер’єр дизайн квартир – з чого почати?

«Дизайн і інтер’єр квартир» – це перше, що Ви почнете шукати в інтернеті перед початком ремонту. Здається, що визначитися зі стилем дуже просто, і це дійсно так! Слухайте своє серце, надихайтеся яскравими фото в інтернеті, адже Вам жити в атмосфері тієї чи іншої стилю. Поглядайте кращі дизайни квартир. Нехай обраний вами стиль Вас одухотворяє, викликає позитивні емоції. Спокійний скандинавський або неокласичний стиль – це нескінченний затишок світлих пастельних тонів і м’яких натуральних текстур. Розкутий лофт або хай-тек з холодними тонами і яскравими акцентами налаштують на ділову атмосферу. Для стриманих і небагатослівних ідеально підійде мінімалізм. Створити розкіш і шик можна через класичний стиль, арт-деко, античний або ампір. Хочете, щоб Ваші гості і домочадці не змогли відірвати погляд від витіюватих візерунків, барельєфів на стінах, розкішної габаритної меблів, вишуканих драпіровок – стиль бароко прекрасно впишеться в простору вітальню або кабінет, а жіночний рококо – в спальню. Комбінуйте стилі, беріть їх за основу, але краще робити все це, за допомогою впевненою руки майстра – дизайнера інтер’єрів.

В процесі вибору стилю визначитеся з функціональним простором: щонайбільше місця потрібно виділити під зону відпочинку і розваг, ліквідувавши деякі перегородки, або відокремити робоче місце в рамках однокімнатної квартири. Потрібна перепланування? Знову-таки, зверніться до досвідченого фахівця, щоб зробити все грамотно. Далі візьміться (разом з дизайнером) створювати дизайн проект квартири.

Чому варто звернутися до дизайнера?

Чому, роблячи ремонт, багато наймають дизайнера? Дизайнер – це не просто модне слово, а запрошувати його, плануючи переробити квартиру або окрему кімнату, не модно, а – необхідно. Професійний дизайнер – це не просто людина з гарним смаком, а фахівець в області дизайну інтер’єрів. Хороший дизайнер володіє знаннями в галузі архітектури, проектування, конструювання, креслення і навіть історії. Вибір меблів, матеріалів, планування та підбір деталей інтер’єру, аксесуарів – це ключові, але далеко не єдині, завдання дизайнера. Ось хто такий дизайнер квартир!

Більш того, дизайнер – це і хороший психолог. Він вміє знайти підхід до клієнта, цікавиться його захопленнями, смаками і здатний запропонувати замовнику такий дизайн проект квартири, який оцінить замовник і скаже: «саме це мені і потрібно». Дизайнер створює дизайн проект інтер’єру квартири і погоджує його із замовником. Дизайнер працює на Вас, а не на стиль. Дизайнер підлаштовує стилі інтер’єру під Ваше простір, гармонійно вписує інтер’єр у Ваше життя. Дизайнер, також, комбінує стилі, адже тільки профі знає, наскільки доречний той чи інший предмет меблів, чи буде колірне рішення поєднуватися із загальною концепцією. З іншого боку, дизайнер практично підходить до питання ефективності Вашого простору і його функціональності, підказує клієнту, як можна заощадити більше місця, які меблі з точки зору зручності і багатофункціональності краще вибрати, що і де розташувати. Дизайнер підкаже які екологічні матеріали обробки краще вибрати, які меблі міцніше і безпечніше. Хороший дизайнер підкаже, де і на чому можна заощадити, а на яких моментах ремонту краще не скупитися.

Якщо Вам ще складно визначити в якому стилі буде Ваша квартира або у Вас вже є ідеї, то поспішайте порадитися з нашим дизайнером і замовити дизайн проект квартири. Ціна на дизайнерські послуги в студії EDS прийнятна і цілком доступна. Наша філософія полягає в створенні гармонійного простору для Вас і Ваших близьких.