01
Вер
Як вибрати дизайнера інтер’єру, поради від студії EDS

Як вибрати дизайнера інтер’єру, поради від студії EDS

Вибір дизайнера інтер’єру – це вибір не просо фахівця на виконання тимчасового замовлення, це вибір партнера, який допоможе Вам організувати Ваше особистий простір. Більш того, працюючи з Вами, дизайнер повинен дізнатися все про Ваш укладі життя, побутові звички, смаки та вподобання! Від того на скільки добре дизайнер перейметься Вашим життям буде залежати те, як добре він впорається з дизайном Вашої квартири або будинку.

 

Як же вибирати дизайнера інтер’єру?

Це процес кропіткий і складний. По-перше, не вибирайте дизайнера на швидку руку. Дизайнера краще підібрати заздалегідь і з розумом. По-друге, грамотний дизайнер інтер’єру – це людина тактовна. Він не тільки володіє бездоганним смаком, але і має солідний досвід роботи, а також вміє спілкуватися з клієнтами. Хороший дизайнер завжди шукає компромісне рішення. «Клієнт – завжди правий», а й дизайнер добре знає свою справу. Висококласний фахівець завжди вислухає Вас, дізнається всі таємниці проекту і тільки потім надасть рішення! По-третє, не секрет, що багато дизайнерів інтер’єру, відверто завищують вартість своїх послуг, але і занадто низькі ціни не можуть викликати довіри.
Дизайн квартир в різних студіях може відрізнятися кардинально. Вибирайте дизайнера, послуги якого адекватні вартості Вашого ремонту. І наостанок, обговоріть вартість проекту і весь склад робіт заздалегідь.

Зверніть увагу на:

Юредичні документи.
Рекомендації.
Особисте спілкування.
Реалізовані об’єкти. Запитайте приклад оформленого проекту з планами і візуалізацією.
Набір послуг.
Команда.
Дизайн інтер’єру спальні з великим ліжком

дизайн интерьера спальни с большой кроватью

Ремонт квартири починається з того, що Ви як мінімум уявляєте собі загальну картину, як все повинно виглядати. Вам не обов’язково володіти специфічною термінологією і знати всі назви оздоблювальних матеріалів, але надрукувати більше однієї  фотографії з інтернету все ж варто. Ви направляєте дизайнера, а він, у свою чергу, професійно підходить до вибору стилю, матеріалів, меблів та аксесуарів, керуючись Вашим смаком.

 

Студія дизайну інтер’єру EDS – кращий вибір!

Студія EDS пропонує нашим клієнтам якісні послуги з дизайну будь-якого функціонального приміщення. Чому варто вибрати саме нас? Наш дизайнер інтер’єру (Житомир та інші міста України) професійно і індивідуально підійде до створення унікального дизайн-проекту. Ми – висококласні фахівці, які знають свою справу!