15
Чер
Вартість дизайну інтер’єру

Вартість дизайну інтер’єру варіюється. Коли у людини з’являється бажання щось змінити в житті, а нова зачіска і гардероб – уже пройдений етап, то вам потрібно змінити дизайн у квартирі і переставити або й зовсім поміняти меблі. Можливо, ви хочете відкрити заклад і у вас навіть логотипу немає, то вам однозначно краще звернутися до професіоналів, а студія EDS докладе всіх зусиль, щоб показати вам найкращий результат. Виконуємо всі види робіт від ідеї до кінцевого результату.

Етапи робіт у дизайні інтер’єру

Студія EDS у Житомирі проводить акцію!

* Розробка проекту дизайну за 250 грн / м2.

* Розробка комплексного дизайну за 350 грн / м2.

Ви отримаєте повний супровід на всіх етапах і професійну будбригаду.

Проект дизайну інтер’єру ви можете вибрати самі, якщо у вас уже є якісь ідеї, або можете повністю покластися на нас, і ми створимо унікальний проект, в якому будуть враховані усі ваші побажання. У роботі передбачений договір, в якому прописуються всі терміни, етапи робіт, оплата, також складається кошторис за ремонт, де прозоро вказується все, на що підуть гроші.

Наведу невеликі приклади етапів робіт і що до них входить:

 1. Обміри, фотографування і збір анкетних даних.
 2. План обмірювання і перепланування: план демонтажу стін, план монтажу стін, план із розташуванням меблів.
 3. Послідовність складання планів:

– план стелі;

– план підлогового покриття;

– план електричних приладів;

– план прив’язки освітлення до вимикачів;

– план розташування розеток;

– план сантехніки.

Далі візуалізуємо приміщення – це приблизно від 5 до 10 фото на кожен пункт і складання самої відомості матеріалів і устаткування.

Додаткові послуги студії EDS

Після того, як ваш дизайн-проект вже на руках, саме час подумати, як його реалізувати. Будь-дизайнерський проект має пояснювальну записку. У ній детально описано все, що вам знадобиться для втілення свого проекту. Ви навіть можете самостійно все здійснити. Якщо ви сумніваєтеся, що у вас все вийде, то зустріньтеся з нашим дизайнером і отримаєте повну консультацію.

Ви можете скористатися додатковими послугами до проекту – авторським наглядом і комплектацією. У дизайні під ключ (преміум) ці послуги включені.

Давайте розглянемо, що входить в авторський нагляд і комплектацію.

Дизайн гардеробной комнаты фотоАвторський нагляд

Авторський нагляд – це планове розміщення об’єкта, внесення зауважень і фотофіксації в журнал виробництва робіт і вирішення низки питання щодо проектної документації.

Не входить до авторського нагляду: виїзд дизайнера до магазинів (усі реквізити товарів вказані у пояснювальній записці), прийом товару на об’єкті та контроль за будівельною бригадою, яку ви найняли самостійно.

Ви знімаєте з себе більшу частину завдань, які при неправильному рішенні можуть перевернути ваш проект з ніг на голову:

 1. Порівняння процесу з проектом щотижневе. Ми контролюємо, чи все виготовляється за вашими розмірами та ідеями. Якщо щось пішло не так, наприклад, розетку потрібно перемістити, оскільки у стіні арматура, то вирішуємо, куди перенести і на скільки. Подібних нюансів достатньо.
 2. Вибір кольору фарби за викрасками та затирання для плитки.
 3. Вирішення супутніх питань щодо дизайну.
 4. Вибір текстилю та декору.
 5. Щоденний телефонний супровід виконроба у процесі ремонту.

 

Комплектація

Це не дешево, все потрібно закупити і знайти вигідні пропозиції! Це займає багато часу, але якщо правильно все робити, то можна вийти на економію.

Скориставшись цією послугою, ми:

 1. Знайдемо все необхідне за кращими цінами і умовами.
 2. Проконтролюємо виконання підписаних договорів.
 3. Організуємо прийом і перевірку якості товарів на об’єкті.
 4. Якщо брак присутній, він буде обов’язково замінений.

 

Щоб зберегти проект саме в такому вигляді, як на папері у дизайнера, скористайтеся послугами з авторського нагляду та комплектації. Повірте, краще захистити себе від подібних питань, адже дизайнер чітко бачить, що потрібно зробити, і зуміє це пояснити будівельній бригаді або консультанту в магазині.

Також на сайті ви можете замовити прорахунок вартості дизайну інтер’єру, заповнивши заявку. Студія EDS зібрала навколо себе професіоналів. Ви можете бути впевнені, що отримуєте якісну послугу. Для більшої певності подивіться наше портфоліо на сайті.