05
Чер
Теплі та холодні тони в інтер’єрі

Теплі та холодні тони в інтер’єрі – це ключове стилістичне рішення для вашого житла. Тут вам потрібно визначитися, в яких тонах ви бачите свою кімнату. Існують вагомі наукові аргументи, які доводять, що колір впливає на людину. Наприклад, при одній і тій самій низькій температурі, у синій кімнаті люди будуть замерзати, а у червоній – відчувати себе комфортно. Доведено, що помаранчеві і червоні кольори здатні підняти тиск у людини, а зелені і сині – знизити.

Нас переслідують колірні стереотипи, що спальня повинна бути у приємних бежевих тонах, ванна кімната у білих, а вітальня у класичних. Погляньте на свої кімнати по-іншому, додайте свіжих ідей. Не потрібно обмежуватися однією палітрою для всієї квартири, оформіть кімнату або певну зону так, щоб вона допомагала вам бути більш продуктивним або, навпаки, сприяла відпочинку.

Теплі тони в інтер’єрі

Дизайн приміщень у теплих тонах зробить кімнату затишною і сприятиме посиленню розумової діяльності. Розмови з друзями стануть більш довірливими і відвертими. Будь-який колір може бути і холодним, і теплим, все залежить від його відтінку. Якщо ви скористаєтеся послугами дизайнера інтер’єру, то він виведе у потрібний відтінок будь-який колір, що вам подобається.

Розберемо основні кольори:

  1. Червоний колір можна використовувати для творчої майстерні, він допоможе вам знайти натхнення. Це гарячий колір, у червоній кімнаті здається тепліше на 3 градуси. На кухні такий колір сприяє апетиту і покращує травлення.
  2. Помаранчевий притягує увагу. Це повна гармонія між жовтим і червоним. Колір теплоти. Помаранчевий дозволить вам відчути прилив сили і молодості.
  3. Жовтий колір – це світло, колір радості і легкості. Добре підійде для ванної кімнати. Якщо у вашому регіоні більше похмурих днів, то жовтий додасть яскравості.
  4. Фіолетовий – протилежність жовтого. Не всі його відносять до теплих кольорів. Фіолетовий у дизайні виглядає дорого. Лавандова спальня подарує вам настрій спокою.

Холодні тони в інтер’єрі

Дизайн приміщень у холодних тонах допоможе вам зосередитися і підбадьоритися. Такі тони розширюють простір.

Активні люди вибирають такі кольори:

  1. Сірий використовують у вітальнях і спальні.
  2. Сріблястий колір – модна альтернатива сірому, нагадує засніжену зиму.
  3. Синій – колір елегантності. Він заряджає енергією. Підходить для ванної, вітальні і кухні.
  4. Бузковий викликає позитивні емоції і асоціюється з весною.