25
Жов
Тенденції інтер’єрів кухонь в 2017 році

Кращі тенденції дизайну інтер’єру кухні на 2017 рік.

Ми зібрали для вас тенденції 2017 року від кращих дизайнерів інтер’єру і декораторів Європи.
Дизайнери та декоратори поділилися своїми улюбленими тенденціями інтер’єру та декору кухонь в 2017 рік.

Для багатьох з нас кухня є центром будинку. Тут кожна родина збирається щовечора на вечерю. Тут проводяться домашні справи і проводяться сімейні зустрічі на кухні є щось, що робить її набагато більше, ніж просто утилітарним простором. Якщо ви плануєте оновити свою кухню в цьому році, ознайомтеся з цими гарячими тенденціями:

1. «Змішування металів – моя улюблена тенденція дизайну кухні на 2017 рік. Я думаю, що це відображає більш індивідуальний, менш формальний підхід до дизайну, який популярний серед людей різного віку. Як на мене, на сьогоднішній день цілком доречно змішувати кольору металевих покриттів крана, поручнів, ніжки стільців і столів! “- Дизайнер, Ліза Каннінг.

 


Безкоштовна консультація дизайнера інтер’єру


2. «У той час як білі кухні ніколи не вийдуть з моди, ми бачимо, що кольори зміщуються до більш теплих відтінків і менш утилітарним. Робота з згуртованої палітрою кольорів і матеріалами для досягнення єдності з сусідніми просторами забезпечує зв’язок з елементами інтер’єру, такими як меблі, освітлення і декоративні деталі, залишають кухню з усіма важливими функціями, і це все для того що б була гармонія з іншою частиною вашого будинку » . – Дизайнер інтер’єру, Найла Фріі.

 

Дизайн интерьера белой светлой кухни

3.«Одна з кращих тенденцій в дизайні кухні, яку я люблю, полягає в тому, щоб розділи верхніх шаф були висунуті на стійку. Подивимося правді в очі, ми всі любимо нашу невелику техніку (наприклад, піч з тостером, еспресо-машина), але ми не хочемо, щоб вони забирали весь простір на нашій кухні. І тут нам на допомогу підійде багатоцільовий кухонну шафу, який стане відповідним рішенням для маскування мікрохвильовій печі і посудомийної машини, але якщо шафа не має висоту 3 метри, буде складно вмістити інші невеликі прилади, які ми використовуємо щодня. А маленькі прилади можна заховати за дверцятами того самого шафки, ви можете добитися гладкого дизайну, не жертвуючи своїм ранковою кавою! “- Блоггер і декоратор, Тім Лам.

 

гладкий дизайн кухни

 


Замовити дизайн інтер’єру кухні


4. «Після декількох років білого на білих кухнях наші клієнти знову просять щось новеньке. Хоча ви, можливо, не захочете малювати цілу кухню в одному кольорі, щоб виділитися з натовпу, тенденція в 2017 році буде полягати в змішуванні натурального дерева, фарби і металу на кухні. Спробуйте намалювати витягнуту стільницю і острів в хромі, щоб додати блиск в простір. Додайте текстуру до вашого дерев’яного виробу з сумішшю світлих дерев’яних шпон і білих лакованих вершин ». – Дизайнер інтер’єру, Тара Фінгольд.

 

интерьер кухни

5.  . «Привітайтеся з темними металами на кухні. Поліровані хромовані і нікелеві акценти поступаються чорним кранів, полірованим сталевим підвісок і матовим чорним ручкам на шафах. Темні обробки можуть бути використані в елегантних сучасних кухнях або в більшості кухонних приміщень. Білі кухні продовжують домінувати, трохи чорного кольору може забезпечити високу контрастність і миттєво оновлювати застарілі дизайни ». – Блоггер і дизайнер, Дженніфер Флорес.

 

Кухня с деревом в интерьера

 

6.  «Теракота повернулася! Але це не тане помаранчева глина, до якої ви звикли. У 2017 році відновлена рожева теракота буде сильно відрізнятися. Слідуючи тенденції відновленого дерева, багаті креми і блідо-рожеві відтінки цієї античної теракотової плитки стане наступним етапом в сучасній фермерської кухні. Подивіться на шестикутник або ялинку для сучасного стилю цієї вічної класики. Сполучення підвісних підвісок і промислового декору з відновленої теракотою допоможе зберегти простір в просторі ». – Дизайнер, Андреа Харальдсен.

бело черная кухня с теракотом


Читайте також: “15 ідей для інтер’єру кухні”