04
Тра
Поєднання кольорів в дизайні квартири

Поєднання кольорів в дизайні квартири – тема не проста. Я постараюся лаконічно висвітлити основні моменти. У цьому питанні люди поділяються на дві категорії. Є люди, які не приділяють багато часу обдумуючи чи підходить жовте крісло до сірих шпалер, а друга категорія може і ночі не спати, все продумуючи кожну деталь майбутнього інтер’єру. Правильне поєднання кольору допоможе зробити кімнати затишнішими, неправильні кольори здатні погубити ваші ідеї. Вже давно минули ті часи, коли кількість кольорів можна було перерахувати на пальцях. Зараз ця цифра разом з відтінками може досягати не одного мільйона. Це вражає!

Грамотний вибір кольору

Дизайн квартири починається з вибору основного кольору.

Існує 3 основних кольори: жовтий, червоний, синій. Далі йдуть другорядні: помаранчевий, фіолетовий, зелений. Потім – складні. Кожен колір має контрастні і родинні відтінки.

Грамотний підхід до використання даних кольорів дозволить вам перетворити свою квартиру в затишне гніздечко.

Не дивлячись на призначення кімнати, користуйтеся наступними правилами.

  1. Виберіть один основний колір, а потім другорядні. Не слід вибирати більше трьох.
  2. Вибрані кольори не повинні суперечити обраному вами стилю.

На початку роботи ще раз подумайте про стиль дизайну квартири. Якщо вас долають сумніви, то краще скористатися послугами дизайнера. Перекладіть відповідальність на грамотного фахівця, розгляньте послуги дизайнера, як вихід з цієї ситуації.

Вдалий дизайн квартири фото

Рекомендації з вибору кольорової гами для інтер’єру квартири

Я можу стверджувати, що інтер’єр квартири – це перше на що звертають увагу гості, що увійшли вперше до вас в квартиру або будинок.

Використовуйте наступні рекомендації, щоб не тільки гості оцінили ваш смак, але і вам було комфортно перебувати у себе вдома.

  1. Правильним інтер’єром вважається той, в якому 75% фонового кольору, 25% – другорядних і 5% залишаються для яскравих контрастних акцентів.
  2. Для фону краще підійдуть нейтральні кольори, а саме білий, сірий, молочний, бежевий. Для контрасту вибрати меблі і аксесуари.
  3. Якщо для основного кольору ви вибрали ніжні тони, то тут варто уникати чорного.
  4. Кожна зона квартири може мати свою кольорову гаму, лише необхідно підібрати кольори так, щоб вони плавно переходили з однієї кімнати в іншу.

Досить складно самостійно зупинитися на потрібній кольоровій гамі, в кожному обраному стилі є свої підводні камінці. Найкраще скористатися послугами дизайнера, який з висоти свого досвіду, напевно, підбере потрібні саме вам кольори.