20
Кві
Поради по дизайну будинку

Поради по дизайну будинку лунають до вас з усіх боків? Всі подруги і бабусі раптом стали експертами в цій галузі, ледь дізнавшись, що ви хочете міняти дизайн будинку або тільки його придбали? Я трохи розповім вам і поділюся порадами по цій темі.

На що звернути увагу при створенні дизайну будинку?

  1. Є ілюзія, що якщо пофарбувати кімнату в білий колір, то вона стане більше і набагато яскравіше. Це міф! Насправді вся справа в освітленні. Потрібно продумати розташування ламп, кількість лампочок. Для самого мінімального набору вам знадобитися торшер, бра і настільна лампа.

Для зорового збільшення кімнати придбайте дзеркала.

  1. Найбільш очевидне – це меблі. Не потрібно обставляти всю квартиру антикваріатом, достатньо лише грамотно оформити центральну кімнату. Придбайте зручний якісний диван і крісла, а якщо є можливість, то зверніть увагу на дизайнерські меблі. У них неймовірно комфортно сидіти.
  2. Шпалери. Можна освіжити дизайн будинку за допомогою шпалер. Зараз не зовсім актуально обклеювати весь будинок, але зробити пару яскравих стін в будинку – саме те.
  3. При будь-якому дизайні меблі повинні бути функціональні. Наприклад, придбайте стіл-трансформер замість звичайного на 6 персон. За такий стіл може сісти і 10 осіб.
  4. Якщо ви власник невеликого будинку, то не використовуйте багато квітів. Вам буде достатньо 2, максимум 3 кольори. Тут доречні яскраві акценти у вигляді яскравих подушок або ваз.

Насправді дуже багато варіантів, як вірно скласти дизайн будинку і при цьому залишитися в захваті. Найвірніший – скористатися послугою дизайнера.

Сучасний дизайн фотоПослуги дизайнера зараз затребувані. Це можна пов’язати і з великою кількістю всіляких предметів інтер’єру і з підвищеним попитом. Людині без досвіду складно зорієнтуватися і вибрати правильний варіант. Спокус і побажань дуже багато! Дизайнер з боку знаючої людини скомпонує все в одну картинку, а вам залишиться або кивнути, або ні.

У нас широкий профіль! Ми надаємо повний комплекс послуг по дизайну в Житомирі. На нашому боці знання і багаторічний досвід. Придбайте нашу послугу з дизайну будинку в Житомирі, і ви відчуєте повний комфорт і внутрішнє задоволення.

Набагато приємніше жити і творити в тому будинку, де продумана кожна дрібниця, яка приносить радість.