31
Жов
Організація інтер’єру в маленькій квартирі студії по скандинавські

Квартира студія по скандинавські

 

Ця затишна однокімнатна скандинавська квартира розташована в будівлі спадщини в Гетеборзі, Швеція. Прямі лінії і велике вікно підкреслюють будівництво цього невеликого будинку.

Квартира в скандинавському стилі

 

Незважаючи на загальну площу 26,5 квадратних метрів (285 квадратних футів), ця квартира, знайдена Freshome on Alvhem, має всі необхідні функції і при цьому вона досить витончена. Передпокій з’єднується з вбиральні і ванною кімнатою. Стіни залу пофарбовані в сіро-зелений тон, який надихає на комфорт і спокій.

 

Сканждинавский стиль в интерьере

 

интерьер ванной комнаты

Интерьер маленькой квартиры

Сама кімната наповнена природним світлом (справжнім задоволенням для шведів!). І дуже добре організована. Ліжко стоїть на одній стороні кімнати і укладається подушками різних розмірів. У цій маленькій квартирі є обідня зона, що складається з забирається столу і трьох стільців.

Квартира в скандинавском стиле


Безкоштовна консультація дизайнера інтер’єру


Шведская квартира

Интерьер квартиры в шведском стиле

Квартира в стиле Икея

Шведская квартира интерьер

Маленькая светлая комната

 

Квіткові горщики пожвавлюють атмосферу і додають до чарівної особистості цього місця. Інтегровані кухонні гарнітури чорного кольору представляють цікавий контраст з білими стінами. Ми вважаємо, що ця однокімнатна квартира в Швеції відновлює надію на декорування невеликих приміщень; з невеликими зусиллями, ви дійсно можете творити магію. Як думаєте?


Дізнатися вартість схожого проекту