31
Лип
Конкурс проекту на перевтілення кінотеатру «Жовтень»

Друзі, наша студія бере участь в конкурсному проекті на перевоплащеніе кінотеатру «Жовтень» м.Житомира в новий Арт-центр. Конкурс триватиме до 21.10, і якщо вам подобається наш дизайн-пропозицію, ви можете залишити свій голос (знаком +) пройшовши за посиланням в FB

проект реконструкции кинотеатра Жовтень
Трохи про проект:
В даному дизайн проект представлена ​​реконструкція будівлі кінотеатру «Жовтень» і перепланування її приміщень в сучасний Арт-центр, стане відмінним внеском в розвиток культури і мистецтва для Житомирян, а також підніме культурний рейтинг Житомира на рівні країни.

Дизайн інтер’єру Кінотеатру жовтеньЗал кінотеатру є велике приміщення з високою стелею, по-цьому доцільно буде використовувати її під виставкові зали. Для більш раціонального використання великої площі, зал розділена на три поверхи, де родзинкою приміщення став атріум в центрі залу з декоративним канатом-провідним фонтаном на всю висоту приміщення.

проект реконструкции кинотеатра ЖовтеньЕкстерьер, фасад і інтер’єр будівлі – зроблений в сучасному стилі Хай-Тек, але виконаний так, щоб не відволікати відвідувачів від представлених в ньому творів мистецтва.

У приміщенні Арт-центру передбачено ресторан зі скляним дахом з якого відкривається надзвичайний вид на центр міста.

Дизайн интерьера Кинотеатра жовтень
Щоб віддати данину історичному кінотеатру «Жовтень», який прослужив майже 100 років, в приміщенні Арт-центру буде створено музей на його основі. Експозиція музею буде працювати на постійній основі. У музеї будуть представлені різноманітні пам’ятки, які завжди будуть нагадувати житомирянам та гостям міста про кінотеатрі.
Екстер’єр Арт-центру є одним цілим з внутрішнім простором і виконаний в одному стилі – Хай-тек. Окрасою фасаду стане скляний вітраж в двох кольорах скла, на якій чітко виділений новий символ Житомира – велика буква «Ж».

Дизайн интерьера Кинотеатра жовтень

Дизайн інтер’єру Кінотеатру жовтень
На прилеглій території розташовані дитячий майданчик і зручні озеленені зони відпочинку.
Всі головні приміщення Арт-Центру передбачають сучасні підйомники для людей з інвалідністю та креативний пандус при вході в будівлю, завдяки чому всі без винятку зможуть відвідувати Арт-центр.

проект реконструкции кинотеатра Жовтень
На нашу думку – таке дизайнерське рішення що-до реконструкції старої будівлі – дозволить їй знову стати одним з головних візиток міста.