28
Кві
Інтер’єр квартири-студії

Інтер’єр квартири-студії дуже відрізняється від більш просторих квартир тим, що повинен бути в першу чергу функціональним. Дуже часто такого плану квартири вибирають молоді сім’ї, які поки не можуть дозволити собі більш просторе житло, але тим не менше інтер’єр квартири-студії повинен передбачити місце навіть і для немовляти. Ще такі квартири вибирають люди, які багато часу проводять не вдома і не вважають за потрібне мати велике за площею житло або, навпаки, творчі особистості, для яких квартира-студія – ідеальний варіант.

Простими словами квартира-студія – це дуже велика кімната, у якій відсутні будь-які стіни. Перегородками тут служать дивани, столи та інше.

Я поділюся з вами невеликими хитрощами, які зроблять ваше житло набагато функціональним.

Квартири-студії з невеликим метражем

Квартири-студії – знахідка для мінімалістів. Використовуйте тільки необхідні меблі та мінімальну кількість декору. Це збереже вам простір і зробить зовнішній вигляд охайним. Якщо ви не є шанувальником мінімалізму, то сміливо купуйте меблі з прихованими розсувними панелями або придивіться до вбудованих шаф.

Квартира-студія фото

Зонування

Дизайн квартири-студії передбачає зональність. Почніть з санвузла. Його можна обгородити додатковими стінами, перегородками. І вже від цього приступати до основної частини. Це не обов’язково повинна бути кухня або хол, як часто це буває. Тут ви створюєте свій дизайн. Ліжко розумніше поставити далеко від вхідних дверей і обгородити шафами або просто перегородками, створивши окреме приміщення. Простір, що залишився займає кухня з вітальнею. Тут повний політ вашої фантазії або все-таки фантазії дизайнера.

При створенні інтер’єру квартири-студії більш, ніж доречно скористатися послугами досвідченого дизайнера, який однозначно підбере потрібний варіант. Дизайнерська студія в Житомирі в своєму штаті має тільки кращих фахівців, всі ваші побажання будуть враховані. Вони допоможу вам не тільки грамотно розставити всі необхідні меблі, але виграшно підібрати кольори.

В результаті ви отримаєте багатофункціональну квартиру з цікавим інтер’єром.