31
Сер
ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ МАЛЕНЬКОЇ КВАРТИРИ

Дизайн інтер’єру маленької квартири

 

Насправді, затишок в квартирі створюють не квадратні метри, а логічно зонований простір і його наповнення. Не обов’язково мати величезну квартиру, щоб втілити оригінальний дизайн. Навіть в самій маленькій однокімнатній квартирі, при грамотному підході, можна створити бажану атмосферу комфорту. Процес це не блискавичний, а продумати варто ось що: зручність нового інтер’єру, враховуючи інтереси все мешканців, відповідний дизайн і, якщо потрібно, перепланування.

Яким повинен бути дизайн 1 кімнатної квартири?

Підхід до дизайну однокімнатної квартири повинен бути максимально зручним для користувачів. Фантазії, звичайно, потрібно давати волю, але в маленькому просторі варто застосовувати доречні типи інтер’єрів. Вибір стилістики це справа смаку, але навряд чи вигідно будуть виглядати громіздкі, помпезні класичні стилі, типу грецького, класицизму або бароко, адже вони вимагають багато місця. Віддавайте перевагу сучасним стилям, наприклад, мінімалізму, еко стилю, модернізму, які вдало впишуться в однокімнатну квартиру. Також можна додати і етнічної різноманітності, використовуючи елементи скандинавського, китайського єгипетського і інших етно-стилів. Відмінно підійде і неокласика з її традиційністю і помірною розкішшю.

 

Як візуально розширити простір маленької квартири?

 

Щоб візуально зробити Вашу квартиру більше, можна скористатися кількома дизайнерськими хитрощами. Світлі тони – це відмінний вибір для невеликої квартири. Пастельні кольори стін і меблі спокійних тонів додатково наповнять простір світлом, створивши видимість великої кімнати. До речі, перерахованим вище стилям і характерні світлі тони. З іншого боку, це не означає, що дизайн однокімнатної квартири повинен виглядати однотонним і нудним: додайте кілька яскравих або контрастних акцентів в деталі, які освіжать інтер’єр (вази, рами для картин і фото, подушки на дивані). Щоб не перенавантажувати простір, не захоплюйтеся декоративністю, все елементи обробки і різні «завитки» повинні бути виправдані і помірні. Інтер’єр маленької квартири, передбачає мінімальну кількість меблів. Нікуди ставити речі? Компактна корпусні меблі Вам на допомогу! Не забувайте, що одна і та ж меблі можуть виконувати наскільки функцій: ліжко з висувними ящиками для зберігання білизни і одягу, стелажі та полками, які одночасно зонируют кімнату і підійдуть для зберігання дрібниць, столи-трансформери.

дизайн кухни квартиры
дизайн маленькой квартиры
Интерьер маленькой квартиры

 

 

Планування 1 кімнатної квартири

Якщо обставини дозволяють, сміливо позбавляйтеся від перегородок. Наприклад, відсутність перегородки між кухнею та кімнатою – відмінний спосіб вивільнить трохи місця і візуально розширити квартиру. Єдність стилю в такий квартирі-студії зробить Ваше невелике помешкання комфортним для життя і приємним для дружніх посиденьок.

Интерьер квартиры студии